Съдия

Вихрен Манев

Коментар

• 120+' КРАЙ НА МАЧА!
  • 108' Греда за Пирин след техничен удар на Цандев.
  • 106' НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!
  • 105' КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!
  • 91' В първата минута на продължението Литекс стига до нов гол. След пас на Иван Горанов, топката стига до Джордан и той стреля, но вратарят на домакините не лови и топката отново се оказва в Джордан, който от близка дистанция праща коженото кълбо отново във вратата на Пирин.
  • КРАЙ НА РЕДОВНОТО ВРЕМЕ! Следват продължения!
  • 93' Пирин изравнява резултата от дузпа чрез Влади Златинов. Нарушението бе отсъдено след като вратарят Баривиера направи груба грешка и повали играч на домакините в наказателното поле.
  • 93' Дузпа за Пирин!
  • 92' Пробив на Асприля, но ударът му профучава над напречната греда.
  • 90' Груби селски прояви от страна на публиката в Благоевград, публиката обстрелва терена с бутилки, от които една удря Данило Асприля
  • 73' 1-0 за Литекс след гол от дузпа на Армандо Ваюши. Нарушението бе отсъдено за игра с ръка на бранител на домакините
  • 66' Последна смяна в отбора на Литекс, Милчо Ангелов заменя Румен Руменов
  • 64' Първи сериозен удар на домакините към вратата на Баривиера, но стражът избива удара на Хаджииванов.
  • 59' Втора смяна в Литекс, играта напуска Петър Златинов, а на негово място влиза Кристиян Малинов
  • 55' Изненадващ удар на Ваюши затруднява максимално вратаря на Пирин, който с мъка избива.
  • 46' Принудителна смяна в отбора на Литекс, Антон Недялков напуска - на негово място влиза Иван Горанов
  • 46' НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ
  • 45+' КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!
  • 43' Най-опасното положение в мача. Пробив на Ваюши завършва с пас към Джордан, той хитро отиграва топката, но след това топката среща дясната греда.
  • 30' Опасен рейд на Ваюши, но ударът му е блокиран
  • 28' Жълт картон за Руменов
  • Хадживанов излезе добре на стрелкова позиция, но Божиков се намеси добре и не даде възможност на футболиста на Пирин да реализира или да стреля опасно към Баривиера

25'

• Данило Асприля с красив ножичен удар прати топката встрани от вратата.

22'

• Попев получи жълт картон за нарушение в центъра на терена

16'

• Страхил Попов центрира, с пета Джордан отклони топката, но Георгиев парира удара

16'

• Добра атака за Пирин, но Баривиера се намеси добре и предотврати опасността пред вратата си.