71. Габриел
29. Гади
10. Христов

0:2

1' Отборът на Литекс е разделен на две единайсеторки, които ще вземат участие в двете полувремена. Очаквано, първи минути с екипа на Литекс ще запишат новите попълнения на оранжевите: Омар Косоко, Джаксън Менди и Милчо Ангелов.

10' Равностойно начало на този мач, но без особено опасности пред двете врати.

14' Гостите първи застрашават вратата на Пиргов. Н'Диае отправя удар с глава, но стражът майсторски избива.

16' След пас на Антон Недялков, Асприля изпуска да открие резултата след като Макенджиев отразява удара му.

34' След ъглов удар, бранителят на Берое Иво Иванов открива с глава.

37' Центриране от корнер за Литекс, Джордан с глава изпраща топката в страни от вратата.

45'+ Край на полувремето

46' Начало на второто полувреме с изцяло нов състав:

Баривиера, Гълъбов, Миланов, Менди, Горанов, Цветков, Даскалов, Цветанов, Златинов, Десподов и Ангелов.

55' Гостите повеждат с 2:0 - Димо Бакалов се измъква от отбраната и хладнокръвно бележи.

63' При добавка от корнер Милчо Ангелов стреля над вратата.